Maharetli Ellerden Gelen Lezzet

Neden Biz?

Bilge Çiftliği Gıda Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, gıda sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübesiyle Kimya Yüksek Mühendisi ve Gıda Hijyen Uzmanı Bilge Altınmakas Özgenoğlu tarafından 2015 yılında kuruldu. Bilge Çiftliği, küçük işletmelere ürün tedariği yaparak başlayan yolcuğuna, dev gıda firmalarına hizmet vererek devam etmenin gururunu yaşıyor. Firma ve kurumlara her daim kaliteli, doğal ve güvenli malzemelerin kullanıldığı, özgün reçetelerle hazırladığı Sandviç, Unlu Mamüller ve Atıştırmalık ürünlerini sunan Bilge Çiftliği üretimlerini İzmir’de Bornova-Işıkkent mevkinde konumlanan üretim tesisinde gerçekleştiriyor ve merkez İzmir olmak üzere tüm Türkiye’ye satışını gerçekleştiriyor. Bilge Çiftliği’nin hizmet verdiği firmalar arasında trend yaratan kafeler ve üçüncü nesil kahvecilerin yanı sıra kantinler, catering firmaları ve restoranlar yer alıyor. Lezzetli menülerinde yer alan Soğuk Sandviç, Donuk Sandviç, Kasa Önü Atıştırmalıkları, Sağlıklı Atıştırmalıklar, Donuk Berliner, Donut, Pastaların üretimi ve satışı Bilge Çiftliği tarafından gerçekleştiriliyor.

Hijyen

Üretim tesisimizde personel ve ekipman olarak; Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Gıda Hijyeni Yönetmeliği’nde belirtilen tüm kurallara titizlikle uyulmaktadır.

Sevkiyat

Ürünlerimiz sevkiyata hazır halde soğuk hava depolarımızdan alınır ve yine soğuk zincir bozulmadan soğuk hava araçları ile teslim noktalarına ulaştırılmaktadır.